تائید
فروش مسکونیآپارتمان143متر دارای 83متر قدرالسهم کلا 3واحد

143متر دارای 83متر قدرالسهم کلا 3واحد

2 سال پیش در تهران

متراژ
143
ساخت
1384
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
17٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
118٬881٬000 تومان
طبقه
1
از فروشنده واقعی خرید کنید
3طبقه تکواحدی
طبقه اول و دوم موجود برای فروش
دارای 245متر زمین دو کله
پهنه آر122
قابلیت تجمیع با دوطرف ویلایی همسایه
هر واحد دارای دو پارکینگ و دوتا انباری
دارای سوییت 30متری مشترک بین 3مالک