تائید
فروش مسکونیآپارتمان143متر / دونبش / فلاحی

143متر / دونبش / فلاحی

1 سال پیش در مشهد

متراژ
143
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
5٬280٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬923٬000 تومان
طبقه
3
«با آرزوی موفقیت و سربلندی»
✓آپارتمان143متری دونبش
✓بسیار خوش نقشه
آدرس تاپ لوکیشن فلاحی نزدیک به مراکز خدماتی و رفاهی
مناسب جهت مصرف کننده و سرمایه گذاری
جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید
اعتبار ما صداقت ماست
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

امیر حسین تقی پور

آژانس املاک گروه ساختمانی دایان

اعتبار ما صداقت ماست، صداقت رمز ماندگاری ماست و مشتری سرمایه ماندگار ماست