تائید
فروش مسکونیآپارتمان143متر نوساز خاص در سعادت آباد با 3پارکینگ

143متر نوساز خاص در سعادت آباد با 3پارکینگ

1 سال پیش در سعادت‌آباد

متراژ
143
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
43٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
300٬699٬000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✔️ موقعیت عالی در بلوار 24 متری سعادت آباد – یکی از بهترین لوکیشن های منطقه

✔️ 3 خواب / نوساز کلید نخورده

✔️ ساختمان کم واحد با ساکنین خاص پسند

✔️ فول مشاعات: لابی شیک، سالن اجتماعات، آسانسور، سیستم های هوشمند

✔️ 3 پارکینگ سندی واقعی

✔️ سند آماده انتقال – فروشنده واقعی با قیمتی مناسب تر از عرف منطقه
فرصت طلایی برای سکونت یا سرمایه گذاری در یکی از بهترین فایل های منطقه
برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید تماس بگیرید