144 متر 3 خواب در برج مجلل ملودی پارک / اباذرمقداد
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
144
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
21٬536٬900٬008 تومان
قیمت هر متر
149٬561٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
7
تعداد کل طبقات
7
⭕فرصت ها همیشگی نیست بهترین زمان برای خرید یک واحد
رویایی ✔توجه ✔...........✔. توجه ✔
فروش ویژه
⭕گروه بزرگ مشاورین املاک بارمان تقدیم میکند⭕
(Barman Real Estate)
⭕پرداختی استثنایی
⭕آماده تحویل
سند آماده محضر
2 پارکینگ سندی
فقط متری 150 میلیون تومان !!!!!!!!!!!!
زمین شخصی تک برگ
سازنده به نام منطقه 5
ویو دار
آخرین واحد سازنده
✔اکازیون و لوکس✔
✔نقشه عالی بدون پرتی با پلان مهندسی✔
⭕امکانات خاص برج:⭕
✅لابی شیک و مجلل در هد هتل های 5 ستاره
✅لابی من و لابی وومن 24 ساعته + تیم سکیوریتی
✅محوطه سازی هلندی با آلاچیق
✅ 4 لاین آسانسور باربری و نفربر
✅سالن اجتماعات مختص عروسی و میهمانی های شما
✅داکت اسپیلت کم مصرف
❌همین الان تماس بگیرید و زندگی متفاوت و لاکچری برای خود رقم بزنید...❌
مشاور و همراه شما: مهندس کاشانی
***********
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.