تائید
فروش مسکونیآپارتمان144 متر تک واحدی رحمانیه ، معاوضه

144 متر تک واحدی رحمانیه ، معاوضه

2 سال پیش در مشهد

متراژ
144
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
4٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
31٬250٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
اگر قصد خرید ملک دارید فقط کافیست همین الان با ما تماس بگیرید

تجربه و دانش ما = تضمین موفقیت و بهترین خرید برای شما

فروش فوری و ویژه

یک واحد آپارتمان 144 متری تک واحدی

مجموعه 4 واحدی

در قلب رحمانیه

لوکیشنی عالی

دسترسی فوق العاده به مراکز خرید پارک و ...

سازه قوی

بسیار خوش نقشه و خوش ساخت

فضای پارکینگی برای مهمان

قابلیت معاوضه فقط با آپارتمان تا همین مبلغ محدوده صیاد تا هاشمیه دو طرف وکیل آباد

کارشناس امور ملکی و مشاور امین شما : علیپور