تائید
فروش مسکونیآپارتمان144 متر / خطی جنوبی / نوساز / شمال هروی

144 متر / خطی جنوبی / نوساز / شمال هروی

1 سال پیش در تهران

متراژ
144
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
22٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
158٬333٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
◉ امـلـاک بـزرگ مـاکـان ◉

✓ 144 متر ، نوساز
✓ قابلیت خرید پارکینگ اضافی
✓ 3 خواب با پنجره های قدی
✓ نور مستقیم جنوبی سالن و اتاق ها
✓ پنجره های قدی رو به آفتاب
✓ متریال درجه یک ( کف سنگ اسلپ )
✓ نقشه بی نظیر با قابلیت چیدمان عالی

! روف گاردن
! سالن اجتماعات
! سرایداری مقیم

✓ فایل های مشابه با توجه به سلیقه و بودجه شما
✓ هروی ، حسین آباد ، پاسداران ، شمس آباد

◉ مــشـاور و کـارشـنـاس فـروش : جـوادی ◉

° آدرس دفتر : پاسداران ضلع جنوب شرقی میدان هروی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

محمد جوادی 09125714302