تائید
فروش مسکونیآپارتمان144 متری/3 خوابه/تک واحدی

144 متری/3 خوابه/تک واحدی

2 سال پیش در شیراز

متراژ
144
ساخت
1394
اتاق
3
قیمت کل
6٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
47٬222٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
سند
تک برگ
تعداد کل طبقات
3
...MR GHAAEDI..
&&&بهترینها را از ما و تیم پرقدرتمان بخواهید&&

✅️آپارتمان 144 متری خوش نقشه بدون پرتی
✅️تک واحدی
✅️3 خوابه استاندارد با نورگیر مستقیم و کمد دیواری
✅️بسیار کم واحد کلا 3 طبقه 3 واحد
✅️سند ملکی و آماده ی انتقال
✅️پنجره ی بزرگ با نورگیر عالی
✅️لوکیشن عالی
✅️مالک منعطف
✅️قیمت شکسته
⭕️لوکیشن:دکتر حسابی
..تورم 40 درصدی سال آینده را در نظر بگیرید..
..ما در کنار شما هستیم..