تائید
فروش مسکونیآپارتمان144متر 3خواب تک واحدی شهرک الهیه

144متر 3خواب تک واحدی شهرک الهیه

2 سال پیش در قدس

متراژ
144
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
7٬786٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
54٬069٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
خرید مناسب در زمان مناسب ارزشمند است.

✔️144متر ، خوش دیزاین
✔️ 3خواب . نور گیر عالی + 1خواب مستر
✔️سالن سرتاسر پرده خور رو به نما
✔️ آشپزخانه ، فول مِمبران

❌️ سند آماده ی انتقال .

⬅️ پارکینگ اختصاصی ، همکف ، رَمپ نمیخوره
❎️ گذر کوچه 14 متر

⚡️بازدید = خرید

دسترسی آسان به خیابان اصلی ، ⬅️فروشگاها ، امکانات رفاهی...                         
معرفی بهترین واحدهای موجود در شهر، متناسب با بودجه مدنظر شما.
قاسمی
***               ••••▪︎••••▪︎••••▪︎••••▪︎••••▪︎••••▪︎••••▪︎••••▪︎••••▪︎•••
         ⭐⭐  دپارنمان قاسمیان⭐⭐

تمامی امور خرید و فروش ملکی خودرا، تلفنی به ما بسپارید.
                 بازدید ارزنده ترین هارا از دست ندهید.
⭐ دپارتمان قاسمیان⭐

قاسمی
***