تائید
فروش مسکونیآپارتمان144متر خ داریوش

144متر خ داریوش

2 سال پیش در کرج

متراژ
144
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
5٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
39٬583٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️املاک بزرگ نوین⚜️⚜️⚜️⚜️⚜️

✅144متر

✅بسیار خوش نقشه

✅3 خواب استاندارد

✅روبه آفتاب

✅فروشنده واقعی

✅زیر قیمت منطقه

✅نزدیک فلکه اول گوهردشت

✅ارزانترین 3 خواب در کل منطقه

✅اولین بازدید=پسند

✅کارشناس امور ملکی شما محمدی

✅قویترین فایلینگ منطقه را از ما بخواهید

✅املاک بزرگ نوین گوهردشت ابتدای خ داریوش نرسیده به قائم1