تائید
فروش مسکونیآپارتمان144متر3خواب/برج باغ مجلل ملودی پارک/اباذر

144متر3خواب/برج باغ مجلل ملودی پارک/اباذر

1 سال پیش در تهران

متراژ
144
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
21٬170٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
147٬013٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
8
#برج_باغ #بلوار_اباذر #ملودی_پارک
#لوکس #آیت_الله_کاشانی #ملودی_پارک

✅✅زیر قیمت ترین واحد ملودی پارک اباذر✅✅

. ⚜️لوکس ترین سازه در بلوار اباذر⚜️

. ⚜️سازنده ای بنام ، با رزومه بسیار قوی⚜️

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️

✅144 متر 3 خواب
✅سالن بزرگ بدون ذره ای پرتی
✅خوابها استاندارد(مستر)
✅دسترسی عالی
✅تاپ لوکیشن منطقه 5
✅سازه ای بینظیر از سازنده ای خوشنام
✅متریال درجه 1
امکانات:
✔️3 پارکینگ سندی
✔️لابی مجلل با ارتفاع سقف 8 متر
✔️تیم حفاظتی 3 شیفت

......اسدی......