تائید
فروش مسکونیآپارتمان145 متر 3 خواب سازه برند منطقه

145 متر 3 خواب سازه برند منطقه

1 سال پیش در کرج

متراژ
145
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
6٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
47٬241٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
املاک بزرگ زارع
کارشناس فرهنگ

خرید و فروش ملک خود را به ما بسپارید

طبقه اول
جنوبی سمت حیاط
تجهیز شده با بهترین متریال موجود در بازار
سازه برند منطقه
مالک سه ماه سکونت دارند
تخلیه فوری
فول امکانات
امکان رهن تا یک میلیارد و دویست
قیمت قابل مذاکره
اطلاعات بیشتر= تماس
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک بزرگ زارع

خرید و فروش ملک خود را در کوتاه ترین زمان به ما بسپارید