تائید
فروش مسکونیآپارتمان145 متر (7 متر تراس) ویو ابدی

145 متر (7 متر تراس) ویو ابدی

2 سال پیش در تهران

متراژ
145
ساخت
1402
قیمت کل
28٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
193٬103٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
8
145 متر آپارتمان مدرن
برج باغ
2 خواب مستر
سالن وسیع بدون پرتی
پنجرهای قدی ویو ابدی
7 متر تراس مبله بدون مشرف
تعداد واحد کم
اشپزخانه نیمه فرنیش
سیستم برق هوشمند
متریال برند
لاندری
_____________________________
لابی با ارتفاع 6 متر ،استخر سونا جکوزی ، سالن ورزش ، سالن اجتماعات،
لابی من 24 ساعته
_____________________________
مسکن خانه ایران vip
بلوار بهزاد شمالی ساختمان تندیس
مشاور و کارشناس منطقه ابری