تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی145 متر زمین قابل ساخت 850 میلیون

145 متر زمین قابل ساخت 850 میلیون

1 سال پیش در املش

قیمت کل
850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
5٬862٬000 تومان
با سلام
فروش فوق العاده
قطعه زمین خوش قواره
متراژ 145 متری
با تشکر اسماعیلی