تائید
فروش مسکونیآپارتمان145 متر ، سه خواب، جیحون

145 متر ، سه خواب، جیحون

2 سال پیش در تهران

متراژ
145
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
12٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
88٬275٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
⚜️درود بر شما⚜️

⚜️145متر

‼️به معنای واقعی بدون مشابه در منطقه‼️
. ❗️ پروژه ای متفاوت در منطقه 10 ❗️

✨️قطعا انتظار شما براورده خواهد شد✨️

جهت دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

مشاور امور ملکی شما _ سینا_