تائید
فروش مسکونیآپارتمان145 متر/سه خواب/سند تک برگ/دریاچه چیتگر/الهیه غرب

145 متر/سه خواب/سند تک برگ/دریاچه چیتگر/الهیه غرب

1 سال پیش در تهران

متراژ
145
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
16٬675٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
115٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
شهرک شخصی ساز الهیه غرب
غرب دریاچه و ایرانمال

✅سند تک برگ (تنها ملک سند تک برگ شهرک الهیه)

120 متری و 145 متری طبقه اول و سوم موجوده

ارتفاع سقف طبقه سوم 6 متر و طبقه اول 3.30

منطقه ویلایی نشین با سقف شکسته
ملک دو بر شمالی جنوبی غرق نور

1 پارکینگ سندی، 1 پارکینگ مزاحم
تنوع سنگ، کاشی، سرامیک سرویس و کف برند تبریز

یک خواب مستر
بالکن قابل چیدمان

داکت اسپلیت G plus دو ظرفیت اینورتر
شیرآلات KWC سوئیس

کابینت FORM WOOD
لابی مجلل

انباری 5 متری
پنجره تمام قد

عکس ها برای خود واحد می باشد
3 طبقه 2 واحدی بدون دیوار مشترک

متریال درجه1
آسانسور Hyundai

ملک آماده سکونت

دسترسی به ایرانمال، دریاچه، باملند، باغ ملی گیاهشناسی، پارک جنگلی، سایت پاراگلایدر، ورزشگاه آزادی، پارک جوانمردان، همت، حکیم، آزادگان

جهت رزرو بازدید تماس بگیرید.
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دفتر فروش مرکزی

امنیت آسایش آرامش را با مابا یک خرید خوب تجربه کنید