تائید
فروش مسکونیآپارتمان145 متر سه خواب مجیدیه

145 متر سه خواب مجیدیه

1 سال پیش در مشهد

متراژ
145
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
5٬099٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬165٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
مشاورین مسکن نگاه
نبش رحمانیه 5

مسکن نگاه به اینده می اندیشد

145متر

سه خواب
سند اماده
قابلیت رهن تا 700م
لوکیشن عالی
کابینت چوب
حمام مستر

مشاور شما در منطقه
نوید حسینیان