تائید
فروش مسکونیآپارتمان145 متر/کلید اول/ خ رازی

145 متر/کلید اول/ خ رازی

2 سال پیش در خرم آباد

متراژ
145
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
4٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
⚜️⚜️املاک مهر ویلا ⚜️⚜️⚜️

تک واحدی / کلید اول/ 3 خواب

✅ بسیار خوش نقشه و نور خور
✅3 خواب نور خور
✅آشپزخانه 15 متر
✅پذیرایی مربع بدون فضای پرتی
✅پارکینگ بدون مزاحمت
✅آسانسور 7 نفره
✅استفاده از بهترین متریال در ساخت
✅واحد بصورت خام بفروش میرسد

✅️محدوده خ رازی زیر شصت متری

________________________
❌آدرس دقیق تلفنی داده نمیشود
❌فروش بصورت نقد و معاوضه با ملک کلنگی مناسب ساخت و ساز

☎️جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید .
_______________________________________

کارشناس امور ملکی ؛ زرینی

آدرس املاک : انقلاب خیابان بیست متری دهخدا مابین آراسته 4 و 5