تائید
فروش مسکونیآپارتمان145 متر2 خواب جردن مشابه نوساز

145 متر2 خواب جردن مشابه نوساز

1 سال پیش در تهران

متراژ
145
ساخت
1392
قیمت کل
25٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
176٬551٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
5
145متر دو خواب
من پژمان هستم مشاور خرید شما