تائید
فروش مسکونیآپارتمان145 متری 3 خوابه قیطریه/ سهیل ( 2 پارکینگ سندی )

145 متری 3 خوابه قیطریه/ سهیل ( 2 پارکینگ سندی )

2 سال پیش در تهران

متراژ
145
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
35٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
241٬379٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
املاک دیپلمات فرمانیه

145 متری 3 خوابه قیطریه ( سهیل )

پلان تفکیکی ، نقشه مهندسی ساز
سالن رو به جنوب با پنجرهای قدی سرتاسری
تی وی روم مجزا و استاندارد
خوابها رو به شمال
2 پارکینگ سندی باکس
و.......
مشاور شما ؛ علیرضا محمودی
________________________
لطفا جهت دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر با من تماس بگیرید؛
همچنین جهت مشاهده یکجا تمامی آگهی ها و اطلاعات املاک، به صفحه آژانس املاک دیپلمات فرمانیه در متن آگهی مراجعه نمایید.
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دیپلمات فرمانیه

کلیک کنید یا تماس بگیرید؛ما همه چیز را انجام میدهیم.