تائید
فروش مسکونیآپارتمان145 متری/3خواب/فول/مدرن/اختیاریه شمالی

145 متری/3خواب/فول/مدرن/اختیاریه شمالی

11 ماه پیش در اختیاریه

متراژ
145
ساخت
1392
اتاق
3
قیمت کل
28٬640٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
197٬517٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
اختیاریه شمالی
فوری فوری فروش
آپارتمان سوپر لوکس و اکازیون

145 متر
3 خواب
4 طبقه 2 واحدی
طبقه دوم
12 سال ساخت
بازسازی کامل با طراحی مدرن و زیباترین دیزاین و متریال
نورپردازی
فول امکانات
دارای 2 پارکینگ سندی
اکازیون واقعی
قیمت : 28/640/000/000
قیمت قابل مذاکره
بهترین ها لیاقت شماست

گروه مشاورین املاک ملک
مشاور شما : جعفری