تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطب145 متری اداری بر اصلی بعثت/ 3 خوابه تک واحدی

145 متری اداری بر اصلی بعثت/ 3 خوابه تک واحدی

1 هفته پیش در بعثت

متراژ
145
ساخت
1395
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏25,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏175,862,000 تومان
طبقه
2
املاک هستیم . با املاک همکاری نمی شود.

- موقعیت: بر اصلی خیابان بعثت (دسترسی و تابلوخور عالی)

- مشخصات: 145 متر، 3 اتاق ، طبقه دوم

- وضعیت: تک واحدی (کلاً 2 واحد)، تخلیه و آماده تحویل . سند اداری

- امکانات: دارای انباری (فاقد آسانسور و پارکینگ)

- مناسب: مطب، دفتر کار، شرکت ها و مشاغل تجاری

- شرایط: آماده فروش یا رهن و اجاره فوری(کلید نزد املاک)

جهت اطلاعات بیشتر و هماهنگی و بازدید فقط تماس بگیرید