تائید
فروش مسکونیآپارتمان145 متری جنوبی، بر کاوه

145 متری جنوبی، بر کاوه

2 روز پیش در رحیم‌آباد

متراژ
145
ساخت
1392
اتاق
3
قیمت کل
‏8,510,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏58,689,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
5
تعداد کل طبقات
6
✨فروش آپارتمان✨

خیابان: کاوه
متراژ بنا: 144 متر
تعداد اتاق: 3
طبقه: 5
تعداد کل طبقات: 6
تعداد واحد در طبقه: 5
سال ساخت: 1392
موقعیت ملک: جنوبی ویو صفه
پارکینگ
انبار ی
بالکن
سالن و یک اتاق دارای نور جنوبی

قیمت: 8,510,000,000 تومـان

کارشناس فروش: ملکـی
کد: 103

⚜ امـلاک کاخ ⚜

آدرس دفتر : کاوه سه راه ملکشهر. ابتدای خیابان آزادی. نبش کوچه شماره 5 شهید ملکیان. املاک کاخ