تائید
فروش مسکونیآپارتمان145 متری کلید نخورده به قیمت کاسبی

145 متری کلید نخورده به قیمت کاسبی

4 روز پیش در کلاچای

متراژ
145
ساخت
1400
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏8,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏57,931,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
3
واحد 140 متری ،ویوی دریا و کوه در دل کلاچای

با چشم اندازی که هر روز شما را شگفت زده می کند

«املاک رهنما»

فرصتی کمیاب برای زندگی در منطقه ای آرام، خوش آب وهوا و رو به رشد

واحد لوکس طبقه 3 در مجتمع 3طبقه / 5واحدی

ساخت سازنده خوش نام با رزومه قوی

• 3 خواب بزرگ (1 مستر با سرویس و حمام اختصاصی)
• 2 بالکن وسیع با چشم انداز مستقیم به کوه– نمایی که هیچ وقت تکراری نمی شود
.سقف کناف کاری شده
.شیر آلات برند + پکیج نصب شده آماده سکونت
.آسانسور + پارکینگ اختصاصی
.متریال با کیفیت و نقشه مهندسی شده

دسترسی سریع به ساحل، بازار روز، مسیر اصلی رشت - رامسر

مناسب برای سکونت دائم، خانه دوم یا سرمایه گذاری مطمئن در شمال

قیمت عالی و زیر قیمت منطقه
برای بازدید ملک و آگاهی بیشتر یا کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید