تائید
فروش مسکونیآپارتمان145م شاهکار/حوالی کاج*2پارکینگ/کلیدنخورده

145م شاهکار/حوالی کاج*2پارکینگ/کلیدنخورده

1 سال پیش در تهران

متراژ
145
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
29٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
200٬000٬000 تومان
طبقه
3
سند
تک برگ
جهت ساختمان
جنوبی
تعداد کل طبقات
6
⭐⭐خریدی فراتر از تصور⭐⭐

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
                            ⭕⭕⭕
فرصت عالی ولی محدود/هرچه سریعتر اقدام کنید خریداران در سعادت آباد هوشیارند
                           ⭕⭕⭕
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
▪️145متر 3 خواب دو خواب مستر▪️
                       ⭐⭐⭐⭐⭐
▪️لوکیشن اعیان نشین و برند در کاج▪️
                       ⭐⭐⭐⭐⭐
▪️ساخت با کیفیت از سازنده مطرح و متریال مصرفی با کیفیت▪️
                       ⭐⭐⭐⭐⭐
▪️نوساز/کلیدنخورده▪️
                       ⭐⭐⭐⭐⭐
▪️2پارکینگ//لابی من/سالن ورزش/سرایداری مقیم▪️
                       ⭐⭐⭐⭐⭐
▪️شاهکار پلان مهندسی و خوش نقشه▪️
                      ⭐⭐⭐⭐⭐
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
⭕فایل شخصی لطفا دوستان همکار تماس نگیرند⭕
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
⭐ املاک خانه ایران با سالها سابقه در امر خرید و فروش درخدمت شماست
⭐وکلای  مستقر در تمامی شعب
⭐مدیران حقوق دان و مسلط بر قرارداد
⭐مشاورین تحصیل کرده و کار بلد
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
برای اطلاعات بیشتر با مشاور خودتان
(پیمان الوند) تماس بگیرید