تائید
فروش مسکونیآپارتمان145متر،3خواب ،شاهانه ،پارکینگ بدون مزاحم

145متر،3خواب ،شاهانه ،پارکینگ بدون مزاحم

1 سال پیش در مشهد

متراژ
145
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
3٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬241٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
✅️باعرض سلام خدمت همراهان عزیز
✅️مشاوره رایگان در زمینه خریدو فروش ،ارزیابی بازار ملک
سرمایه گذاری

✅️آپارتمان 145متر،3خواب ،تک واحدی ،طبقه 5
✅️ملک جنوبی دوممر ،قطعه دوم ازحاشیه 20متری
✅️لوکیشن عالی نزدیک به حاشیه مطهری شمالی
✅️سازه قوی درحدسند
✅️نماسنگ عباس آباد سوپر
✅️کابینت چوب
✅️سرامیک 1در1 نانو پولیش ضد خش
✅️11 متر حاشیه ملک
✅️آسانسور 6 نفره گلد
✅️پارکینگ بدون مزاحمت
✅️کمد دیواری بزرگ عمقی
✅️حمام مستر
✅️سرویس ایرانی و فرنگی
✅️امتیازات مستقل

✅️قابلیت رهن تا سقف 800 میلیون

✔️خرید مستقیم از سازنده معتبر و بنام منطقه
✅️کارشناسان فروش:مهندس دلشب ومهندس شیرازی
✅️بین کریمی 17و19
✅️املاک رشید