ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
145متر/3خواب نورگیر/2نبش/میرزاکوچک خان قبل معلم
145متر/3خواب نورگیر/2نبش/میرزاکوچک خان قبل معلم
1 سال پیش در مشهد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
145
ساخت
1388
اتاق
3
قیمت کل
6٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬827٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
درود فراوان
آپارتمان 145متری 3خواب غرق نور و بسیار خوش نقشه
ملک سر 2نبش و لوکیشن استثنایی و قیمت کاملا کارشناسی
دسترسی فوق العاده ب پارک ملت،مترو،حاشیه معلم و .....
کف سرامیک و کابینت mdf
آسانسور و پارکینگ مستقل
تراس نسبتا بزرگ و انباری
نما و مشاعات ب شدت تمیز
سند 6دانگ،آزاد،آماده وام و قابلیت 1200 رهن کامل
شم آبادی / مشاور تخصصی منطقه 11
املاک صدرا(پارسه)نبش جلال 20 بامدیریت آقای معتکف
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت