تائید
فروش مسکونیآپارتمان145متر/رو به آفتاب/قلنبر

145متر/رو به آفتاب/قلنبر

2 سال پیش در زاهدان

متراژ
145
ساخت
1403
قیمت کل
3٬680٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬379٬000 تومان
طبقه
4
♦️به نام حق♦️

⚜️کارگزاری املاک ونوس

در کنار شما هستیم تا بهترین ها را رقم بزنید.
▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️
⚜️فروش یک واحد آپارتمان به قیمت رسیده واقع در فرعی دنج قلنبر با مشخصات:

▪️145متر سه خواب/مستر

با مدیریت:آقای شهرکی و یزدان طلب
آدرس دفتر:معلم یک روبه روی شیرینی سرای مجلسی