تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا145متر/ سنددار/ ایثار

145متر/ سنددار/ ایثار

1 سال پیش در دورود

متراژ
120
ساخت
1397
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
14٬482٬000 تومان
متراژ زمین
145
آبگرم کن
درود و عشق و لبخند به روی ماهتون همراهان گرانمهرم با معرفی یک فایل ویلایی دربست در خدمت شما هستیم با امتنان.
*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*
مشخصات ملک:
✅️120 متر ساخت حیاط ماشین رو
✅️دارای دو خواب 16 و 18 متری
✅️پذیرایی خوش چیدمان
✅️کف سرامیک
✅️ساخت 97
✅️دارای دزدگیر
✅️دو سرویس بهداشتی
260 ملیون در رهن مستاجر است ک پس از اتمام قرارداد جدید با 100 ملیون اضافه تر منعقد خواهد شد.
*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*_*
❇️جهت مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر از این فایل و فایل های مشابه لطفا تماس بگیرید یا به گرامی

مراجعه فرمایید.
♻️ساعت پاسخگویی تا قبل از 8شب
با احترام چت پاسخگو نیستم

❇️از اولین تماس تا آخرین امضا در کنارتان هستیم با امتنان.

♻️مشاور دپارتمان تخصصی املاک جاکار:
سرکار خانم بارانی

❇️آدرس املاک:
بر بلوار امام علی پایین تر از کانون امام علی جنب فروشگاه گرند