تائید
فروش مسکونیآپارتمان145متر سنددار نوساز دو پارکینگ سندی قلم

145متر سنددار نوساز دو پارکینگ سندی قلم

8 ساعت پیش در شاهین‌ویلا

متراژ
145
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
‏12,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏83,448,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
فروش فوری
145متر 3خوابه سند آماده تک برگ

املاک پایتخت بین سوم و چهارم غربی قلم