تائید
فروش مسکونیآپارتمان145متر/سه خواب/شاخه اصلی

145متر/سه خواب/شاخه اصلی

2 سال پیش در فردیس

متراژ
145
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
4٬470٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬827٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⚜️ املاک بزرگ یاشیل ⚜️

⬅️145متر بسیار خوش نقشه

↩️با واحد کوچکتر معاوضه میشود.

☑️جهت دریافت انواع فایلها در قیمتهای مختلف با ما تماس بگیرید

☑️مشاور شما:نوروزی