تائید
فروش مسکونیآپارتمان145متر*سه خواب نور*برندمعتبر الهیه*سازه مجلل

145متر*سه خواب نور*برندمعتبر الهیه*سازه مجلل

1 سال پیش در مشهد

متراژ
145
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
4٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬413٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
6
به نام خدا

مسکن مجلل

رحمانیه 5

(از آرامش بازار نهایت استفاده را ببرید)

(آخرین بازدیدتان را مهمان ما باشید )

طبقات موجود

زیر اعلامی تمامی دفاتر املاک محترم

✓145متری

قابلیت دریافت:
200بابت سند
800بابت رهن
!!!!!!که از مبلغ فوق کسر میگردد !!!!

جهت توضیحات بیشتر

مشاور شما در امور ملکی
مهندس عیدی

پاسخگویی به صورت 24ساعته حتی ایام تعطیل