تائید
فروش مسکونیآپارتمان145متری/3خواب/غرق در نور/کم تراکم/مرصاد

145متری/3خواب/غرق در نور/کم تراکم/مرصاد

1 سال پیش در زاهدان

متراژ
145
ساخت
1403
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬465٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
17٬000٬000 تومان
طبقه
5
⚜️کارگزاری املاک ونوس⚜️
هر جا که باشی خانه ای برای تو هست✅
مشخصات و مشاعات
‼️فروش ویژه فقط یک واحد ‼️
✅قیمت زیر فی منطقه
✨واحد 145متری
✨ طراحی نما: رومی
✨جهت بازدید و اطلاعات بیشتر همین الان تماس بگیرید

⚜️خرید ایده ال و حرفه ای تجربه کنید⚜️
موارد بیشتر متناسب با بودجه و سلیقه شما با ما تماس بگیرید
ذکری هستم مشاور شما: در بحث خرید و فروش آپارتمان و پیش فروش زیباشهر
با مدیریت:آقای شهرکی و آقای یزدان طلب
آدرس دفتر:بین معلم 1و3(روبه روی شیرینی مجلسی)