تائید
فروش مسکونیآپارتمان146 متر/ 3 خوابه/ سرمایه گذاری/ فرمانیه

146 متر/ 3 خوابه/ سرمایه گذاری/ فرمانیه

1 سال پیش در تهران

متراژ
146
ساخت
1391
اتاق
3
قیمت کل
26٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
178٬082٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
✳️فروش فوری آپارتمان 146 متری در فرمانیه

آسانسور

2 پارکینگ

انباری جادار

بالکن قابل چیدمان

مستر روم

آشپزخانه نیمه فرنیش

✨✨ زیر قیمت منطقه ✨✨

بهترین فرصت برای سرمایه گذاری یا سکونت

عبادی هستم مشاور تخصصی منطقه