تائید
فروش مسکونیآپارتمان146 متر/قریشی جنوبی 7 دستگاه/سازه برند

146 متر/قریشی جنوبی 7 دستگاه/سازه برند

1 سال پیش در فردیس

متراژ
146
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
4٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬109٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
⚜️بنام خداوند روزی رسان⚜️

املاک ستایش در خدمت شما مشتریان عزیز☎️

(هم سود هم سکونت)
145 متر بدون پرتی✅

قابلیت رهن تا 700 میلیون تومان✅
نما مشاعات درجه 1✅
3 خواب روبه افتاب✅
3 بر نور✅
فول امکانات ✅
سازه برند شیک متریال درجه 1✅
پارکینگ انباری اسانسور ✅
تراس بزرگ رو به نما ✅
اسانسور باربر نفر بر✅
هر پاگرد 4 واحد در 5 طبقه✅
جنوبی سه کله نور✅
نوساز کلید نخورده ✅

⚜️دسترسی عالی و هر چیزی که فکرشو بکنید⚜️
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید☎️
مشاوره رایگان☎️

⚜️فقط به صورت نقد معامله میشود⚜️

کارشناس فروش : امیر شفیعی