تائید
فروش مسکونیآپارتمان146متر برج باغ+فول مشاعات+3جهت نور+تاپ لوکیشن

146متر برج باغ+فول مشاعات+3جهت نور+تاپ لوکیشن

1 سال پیش در تهران

متراژ
146
ساخت
1399
اتاق
3
قیمت کل
40٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
273٬972٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
10
✳️⚜️بهترین خرید در کمترین زمان⚜️✳️
✨برج باغ کلاسیک با مشاعاتی هتلینگ در ولنجک✨
✨ واحد 144متری 3خواب با مستر king size بسیار خوش نقشه
✨تراس قابل چیدمان با چشم انداز رویایی
✨متریال درجه یک و وارداتی در صفر تا صد ساخت و فرنیش
✨دید و ویو ابدی همچنین نور گیری عالی از شمال و جنوب تهران

✨واقع در یکی از بهترین فرعی ها، تاپ لوکیشن منطقه با دسترسی عالی

⬅️ شیرآلات grohe المانی
⬅️کف سنگ اسلب
⬅️ ارتفاع سقف 3.5متر

✅ورودی از لابی چیدمان شده
✅لابی من 24ساعته
✅تیم خدماتی مقیم

✅استخر ✅سوناخشک ✅سونابخار ✅جکوزی

✅سالن اجتماعات ✅جیم ✅روف گاردن ✅اسپا
✅سالن بیلیارد

✅عرصه شخصی سند تک برگ اماده انتقال

✅2پارکینگ عریض و کنار هم

⚜️کامل ترین فایلینگ منطقه با بهترین افر های قیمتی از مالکین را از ما بخواهید☎️

⚜️مشاور شما امیر خشنود
☎️مسکن دیپلمات