تائید
فروش مسکونیآپارتمان146متر سه خواب/مدرن/شفا

146متر سه خواب/مدرن/شفا

1 سال پیش در کرمان

متراژ
146
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
9٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
63٬698٬000 تومان
طبقه
4
با درود و ارادت
✅واحد فوق شیش دانگ ملک در زمین جنوبی با نورگیری عالی
✅ساختمان خلوت کلا 4طبقه
✅نمای سنگ سفید عباس آباد
✅طراحی زیبای واحد با ترکیب رنگ های سفید و مشکی
✅کابینت هایگلاس با طراحی مدرن به سبک جزیره
✅سه خواب با ابعاد مناسب که یکی از آنها مستر است
✅پارکینگ مسقف سندی
✅لابی مجل و سرایداری مقیم
✅روف گاردن زیبا یا آلاچیق و باربی کیو

✨شهر زیر پای شماست✨
✅ارائه کامل ترین خدمات ملکی در کرمان با فایلینگ جامع زیر نظر تیم حقوقی✅

⚜️دپارتمان املاک هفت خوان⚜️
آدرس دفتر: بهمنیار30
کارشناس امور ملکی شما :امیر
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دپارتمان هفت خوان

✨شهر زیر پای شماست✨ خیابان بهمنیار حدفاصل کوچه 30و32