تائید
فروش مسکونیآپارتمان147 متر ( نوساز ) .. هروی

147 متر ( نوساز ) .. هروی

1 سال پیش در تهران

متراژ
147
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
26٬460٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
180٬000٬000 تومان
طبقه
2
املاک بزرگ ماکان
(( نشانی دفتر : میدان هروی "ضلع جنوب شرقی "))
_____________________________________________
و......