تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی147متر زمین،قولنامه و وکالتی/خ فکوری

147متر زمین،قولنامه و وکالتی/خ فکوری

2 سال پیش در ورامین

قیمت کل
450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
3٬061٬000 تومان
⚜️صداقت فنون ماست⚜️

✔️زمین 147متری،جنوبی
(زمین های حاج علی احمد)
✔️جنب چهار دیواری
✔️وکالت و قولنامه کد رهگیر دار

✅️شرایط عالی برای سرمایه گذاری و باز دهی فوق العاده

فایل های دیگر موجود است جهت اطلاع بیشتر تماس حاصل فرمایید

⚜️مشاورین املاک بابایی⚜️
امورات ملکی خودرا به ما بسپارید
خرید/فروش/رهن/اجاره

آدرس: شهرک فجر ،نبش خ 20متری