تائید
فروش مسکونیآپارتمان147متر3خواب تاپ لوکیشن لویزان (شیان)

147متر3خواب تاپ لوکیشن لویزان (شیان)

1 هفته پیش در لویزان

متراژ
147
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
‏32,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏217,687,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به توکل نام اعظمت پروردگار بی نیاز
نورگیر فوق العاده
شیک و مهندسی نقشه مربع سالن ژورنال خوش چیدمان
سازنده خوشنام و بنام منطقه شیان لویزان
شمشیری هستم مشاور شما در منطقه لویزان شیان
تخصص ما انتخاب واحد مورد سلیقه شماست
شیک و مجلل
به قیمت رسیده آماده عقد قرارداد
مفتخریم از آشنایی تون وتماس تون
پایان جستجوی شیرین تنها با یک تماس تلفنی
خاص پسند و سخت پسند تخصص ما انتخاب واحد مورد سلیقه شماست
(صفر نهصد و دوازده)( چهارصد و هفتاد و هشت) (بیست و نه صفر شیش)
ساکنین با اصالت و فرهیخته