تائید
فروش مسکونیآپارتمان148 متر نوساز سنددار شاخه اصلی تنهاتر

148 متر نوساز سنددار شاخه اصلی تنهاتر

1 سال پیش در فردیس

متراژ
148
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
6٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
42٬567٬000 تومان
طبقه
4
........................
148 متر سه خوابه
کابینت ممبران
کف سرامیک
سند تک برگ
یه خواب مستر
همه خوابها نورگیر مستقیم
10 واحدی
شاخه اصلی
دسترسی فوق العاده
لوکیشن عالی
تهاتر با واحد کوچکتر

مشاور شما مهسا محمدی
فایلهای مختلف با هر بودجه شما موجود می باشد لطفاً تماس بگیرید