تائید
فروش مسکونیآپارتمان148متر کلید نخورده سه خواب نور مستقیم

148متر کلید نخورده سه خواب نور مستقیم

1 سال پیش در تهران

متراژ
148
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
20٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
135٬135٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
◾◾◾‏املاک بزرگ ماکان◾◾◾
◾◾بزرگترین املاک منطقه◾◾
◾پاسداران ضلع جنوب شرقی میدان هروی ◾

◾147متر◾
◾سه خواب◾

0 ◾ لابی
◾ سرایداری مقیم
◾ کلید نخورده

◾ حیاط مشجر
◾ یک باکس پارکینگ

5◾ بالکن
0◾ حسین آباد

◾ همسایه های خوب و خانواده
7◾ قابلیت تهاتر با سه خواب فقط در منطقه هروی
0 ◾ مناسب مشکل پسندان

مالک عالی و ملک به قیمت رسیده

لطفا تماس بگیرید و در چت تلفن فامیلی و ساعت حضورتون رو بفرمایید کلید دست خودمان است

در صورتی که سه خواب تا رنج 17تومان فقط در هروی پاسداران و عراقی دارید در چت مشخصات رو بفرستید و بعد تماس بگیرید مشتری نقد و تهاتر با دو خواب داریم

◾◾مشاور شما◾◾
◾زرنگار◾
◾سوهانی◾
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

امیر زرنگار 09122117728