تائید
فروش مسکونیآپارتمان148مترشرایطی/نورگیری عالی/تک واحدی/خوش نقشه/لاهور

148مترشرایطی/نورگیری عالی/تک واحدی/خوش نقشه/لاهور

9 ماه پیش در چشمه باقرخان

متراژ
148
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
14٬060٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
95٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
با سلام و احترام

«این ملک پایان جست و جوی سخت پسندان خواهد بود»

✅واحد آپارتمان 148متری 3خواب

☑️سالن بزرگ رو به آفتاب بسیار خوش نقشه

✅نقشه مهندسی و جداسازی شده فضاهای عمومی و خصوصی

☑️موقعیت مکانی بینظیر و دسترسی فوق العاده

✅معاوضه فقط با کلنگی ارتفاع دار برای ساخت و ساز انجام می شود.

↩️تحویل واحد دو ماه آینده می باشد.10%
↩️زمان انتقال سند اوایل سال آینده می باشد.10%

اگر دنبال خانه ای راحت و شیک هستید همین حالا تماس بگیرید.
_______________________
املاک آریا
خیابان حمزه شمالی نبش کوچه 42

مشاور شما : مقانی

تمام وقت پاسخگو هستم.