تائید
فروش مسکونیآپارتمان149 متر سه خوابه بر بلوار(تهاتر،معاوضه)

149 متر سه خوابه بر بلوار(تهاتر،معاوضه)

10 ماه پیش در مینابی

متراژ
149
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
8٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
57٬046٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
2
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
6
✅149 متر سه خوابه مدرن و خاص کلید نخورده
✅تراس قابل چیدمان(سینک و باربیکیو داخل تراس)
✅بهترین لوکیشن منطقه بر بلوار اصلی بدون تجاری
✅پارکینگ و انباری سندی
✅پارکینگ و لابی مجلل
✅قابلیت رهن تا 1/500/000/000 م تومان
✅تهاتر(معاوضه) با اپارتمان و ماشین و ویلا انجام می شود
بازدید فقط حضوری ارسال
ادرس:خ خاوران خ انورزاده شمالی نبش ک حجت الله صادقی املاک آرسس
طاهری