ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
149 متر سهروردی جنوبی ، تک واحدی
149 متر سهروردی جنوبی ، تک واحدی
1 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
149
ساخت
1392
اتاق
3
قیمت کل
18٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
120٬805٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
سهروردی جنوبی ، فرعی خوب
یکی از بهترین لوکیشن های منطقه
5 طبقه تک واحدی ، طبقه 5
149 متر ، 3 خوابه ، 10 ساله
پارکینگ سندی با قابلیت پارک 2 ماشین
انباری 10 متری سندی
سالن بزرگ و خوش چیدمان
آشپزخانه پر کابینت
3 اتاق خواب بزرگ با کمد دیواری
مستر با وان و جکوزی
تراس کاربردی مشرف به آشپزخانه
بازدید با هماهنگی
مشاور شما بهزاد
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
آژانس املاک مسکن 1 2 3
خدمات جامع
مشاهده پروفایل
لیست مشاورها
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت