تائید
فروش مسکونیآپارتمان150 متر 3 خواب در سالاریه

150 متر 3 خواب در سالاریه

11 ماه پیش در سالاریه

متراژ
150
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
11٬840٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
78٬933٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
⛤ لوکس و چشم نواز ⛥

.... فروشنده واقعی زیر قیمت منطقه ....
::::: یه فرصت عالی برای خانه دار شدن در منطقه عیانی با قیمت استثنایی :::::

✔ 150 متر
✔ بدون قناسی
✔ غرق در نور
✔ متریال درجه یک
✔ لوکس و خوش قیمت
✔ دارای سالن ورزش
✔ تراس قابل چیدمان
✔ مناسب لوکس نشینی ...

⬅️ لابی من 24 ساعته
⬅️ 3 خواب
⬅️ سند تکبرگ 6دانگ آماده انتقال

تمامی خواب ها دارای کمد دیواری می باشند

✔ سالن های پذیرایی مربع
✔ درب و پنجره لمینت 2 جداره

برای هماهنگی و بازدید تماس بگیرید