تائید
فروش مسکونیآپارتمان150 متر تک واحدی صفر خیابان برازنده

150 متر تک واحدی صفر خیابان برازنده

12 ماه پیش در اصفهان

متراژ
150
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
7٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
52٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
⭐ فروش فوری آپارتمان تک واحدی در برازنده منطقه 7⭐

✅️ مساحت: 150 متر
✅️ تعداد خواب: سه
✅️ سال ساخت: 1404
✅️ دارای پارکینگ، انباری و بالکن
✅️ سیستم گرمایشی: پکیج رادیات
✅️ سیستم سرمایشی: کولر آبی و اسپیلت
✅️ کف پوش: سرامیک
✅️ جهت ساختمان: جنوبی و شمالی
✅️ سند: 10 درصد کسر سند تفکیکی تا 6 ماهه دیگه
توجه داشته باشید آپارتمان بصورت خام شرکتی میباشد

⚜️ ویژگی های برجسته:
✴️ پلنی بینظیر بدون پرتی
✴️ نمای بسیار شیک سه بعدی از سنگ و آجر
✴️ درب ساخت و درب حیاط دو کله راه
✴️ لوکیشن عالی با دسترسی راحت به مراکز خرید

⭕ مناسب برای سرمایه گذاری و سکونت

❗ فروش فوری و فقط نقدی
❗ زیر قیمت منطقه
❗ فروش به این مبلغ تا مدت محدود

✅موارد مشابه موجود میباشد✅

↪ برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با املاک ماکان تماس بگیرید:
**************
با مجوز درجه یک از اتحادیه املاک اصفهان

♻️ موارد مشابه در هر متراژ و توان مالی موجود است.