تائید
فروش مسکونیآپارتمان150 متر / جهت رو به خیابان / فاز 1

150 متر / جهت رو به خیابان / فاز 1

1 سال پیش در کرج

متراژ
150
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
8٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
57٬666٬000 تومان
طبقه
3
⚜️ ⚜️ ⚜️ املاک قصر سفید ⚜️ ⚜️ ⚜️
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈
◼️◾️▪️مشاور ملکی شما حسین قنبری▪️◾️◼️
======================================

✅️ واحد 150 متری

✅️ پنجره های قدی

✅️ کف پارکت

✅️ قویترین لوکیشن ⚜️ فاز 1 ⚜️

✅️ 3 خواب و 1 خواب مستر

✅️ آنتن مرکزی

✅️ دسترسی فوق العاده به اماکن تفریحی و خرید

✅️ در خیابان ⭐️⭐️ دنج فاز 1 ⭐️⭐️

=======================================
✅️ به درخواست مالک محترم از قرار دادن عکس واحد معذوریم
≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈≈

⬅️ واحد فوق تخلیه و آماده تحویل می باشد

✅️ سند تک برگ آماده انتقال

✅️ قابلیت دریافت وام مسکن

_____________________________________________

✔️ کلید تحویل املاک می باشد

=======================================