تائید
فروش مسکونیآپارتمان150 متر در محله ای سرسبز دنج

150 متر در محله ای سرسبز دنج

11 ماه پیش در مهرشهر - فاز ۵

متراژ
150
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
49٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
326٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
❇️⚡150 متر در محله ای دنج و قدیمی،کوچه سرسبز.
❇️کم واحد و خوش نقشه.
❇️سند تک برگ
❇️ دسترسی آسان به اتوبان
❇️ حیاط خلوت اختصاصی 15متر