ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
150 متر نوساز کلید نخورده شهرک غرب
150 متر نوساز کلید نخورده شهرک غرب
2 سال پیش در تهران
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
150
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
35٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
238٬000٬000 تومان
طبقه
5
150 متر خوشش نقشه
نوساز کلید نخورده
طبقات بالا / غرق در نور
با ارتفاع سقف بالا
لابی شیک ومجلل
دسترسی های عالی
دو پارکینگ سندی اختصاصی
3خواب
1 خواب مستر
300 متر سالن جیم
سالن اجتماعات مجهز
سینما
روف گاردن با ویو 360+ جکوزی+آلاچیق
ALMA PLUS REAL STATE
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت