تائید
فروش مسکونیآپارتمان150 متری / تک واحدی / تاپ لوکیشن / سند تک برگ

150 متری / تک واحدی / تاپ لوکیشن / سند تک برگ

1 سال پیش در کرج

متراژ
150
ساخت
1400
اتاق
3
قیمت کل
4٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
-_-_-_-_-_-_-_ املاک بزرگ عامری _-_-_-_-_-_-_-

✅مشاور شما: اَرکان دریساوی

⭐ بورس واحد های سه خواب ⭐
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

☑️آپارتمان 150 متری / سه خواب + مستر

⚡تک واحدی -- در حد کلید نخورده

✨پذیرایی مربع / اتاق ها بزرگ + کمد دیواری

⚡تاپ لوکیشن -- دسترسی محلی عالیی

♻️توان رهن تا 700 و اخذ وام 800 میلیونی♻️

✅مشاور شما: اَرکان دریساوی
☎️پاسخگویی: 9 تا 23

-_-_-_-_-_-_-_ املاک بزرگ عامری _-_-_-_-_-_-_-

ساماندهی بین میدان پلیس و میدان سرباز
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک بزرگ عامری

صداقت در عمل - سرعت در خرید - اطمینان در فروش